IRWIN

СПЕЦІАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ НАЙКРАЩИХ!

Найкращі характеристики!

Найкращі результати!

IRWIN TOOLS виробляє та розповсюджує професійні ручні інструменти та аксесуари для електроінструментів у всьому світі для професіоналів, яким потрібна чудова продуктивність і довговічність. У портфоліо брендів IRWIN TOOLS представлені лідери категорій, які віддають перевагу користувачам, такі як IRWIN®, Vise-Grip®, Marathon®, Quick-Grip®, Speedbor®, Strait-Line®, Marples®, Unibit® і Hanson®.

Вже понад століття інновації є візитною карткою IRWIN TOOLS. Починаючи з 1885 року з розробки першого шнекового наконечника IRWIN і прогресуючи з впровадженням замкових інструментів Vise-Grip, плоских наконечників SPEEDBOR, пильних полотен MARATHON і затискачів QUICK-GRIP, IRWIN була в авангарді галузі. , створюючи чудові інструменти для професійних торговців.

Наш вражаючий досвід у розробці нових продуктів народився завдяки нашому прагненню зрозуміти потреби нашого основного користувача – професійного торговця. Ця відданість покращенню продуктів починається на місцях, де групи кінцевих користувачів IRWIN’S IMPACT відвідують робочі місця. Там команда дізнається з перших вуст, як покращити наші продукти, щоб допомогти професіоналам підвищити свою продуктивність.

Щоб стати нашим партнером необхідно пройти попередню реєстрацію


КАТАЛОГИ