Image description

ПРОДАЖІ

ТВК Інсел – це сучасна компанія з досвідом роботи на вітчизняному та світовому ринках понад 14 років. Ми є офіційними представниками найвідоміших світових виробників Irwin, Alpen, Flex, UIP та ін.

Наші основні напрямки продажу: будівельні магазини та торгуючі організації, виробничі, будівельні та сервісні компанії, кінцеві користувачі.

Зараз ми активно розширюємо мережу регіональних представників, активно налагоджуємо співпрацю з виробництвами та будівельними організаціями. Можливе як пряме співробітництво так робота через посередників. Будемо раді співпраці з новими партнерами.

Ознайомитись з нашою продукцією можете у нашому інтернет-магазині insel.kiev.ua.

Забезпечимо гнучкий підхід та високу якість обслуговування.


інформація для ознайомлення

Основні бренди

FORMATOR

Власний зареєстрований бренд під яким ми об'єднали найкращі абразивні відрізні та шліфувальні диски до металу власного виробництва, біти, високоякісні зварювальні електроди, SDS plus бури до бетону, свердла та багато інших популярних продуктів.

Також ми виробляємо абразивні диски на замовлення під торговими марками партнерів.

Особливістю є висока якість та доступні ціни. Найбільш пасує для вибагливих ала економних користувачів.

IRWIN

З 2008 року ми є офіційними представником всесвітньо відомого виробника ручного інструмента і витратних матеріалів IRWIN. В портфель брендів цього виробника також входить легендарний американський бренд LENOX - інструмент для різання будь-чого. 

Інструмент є професійним, високоякісним і доступним по ціні.

ALPEN

ТВК Інсел офіційний ALPEN з 2009 року. Це також дуже відомий виробник з Австрії, який спеціалізується на витратних матеріалах професійної і промислової якості і має унікальні пропозиції в асортименті. В портфель брендів входить промислова частина Makestag.

UIP

Німецький високоякісний виробник систем кріплення: анкери для високих навантажень, хімічні анкери та побутова лінійка, метизи, кріплення для соняшних електричних станцій та багато іншого. 

Особливістю бренду є висока якість порівнювальна з лідерами - Hilti, Fisher, Friulsider і помірна ціна.


Наші бренди

ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ ІНСЕЛ

ЗАВЖДИ НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ВАС

для зв'язку зі спеціалістами компанії заповніть запит і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом